Místo konání

MODELLBRNO 2017 se uskuteční ve dnech 16. a 17. června v areálu BVV Veletrhy Brno v pavilonu B.

Pro vstup do areálu výstaviště použijte výhradně vstupní vestibul pavilonu E, který leží v tesné blízkosti pavilonu B. Vstup přes hlavní bránu č.1 není možný, tato brána bude v době konání akce uzavřena.

Otevřít Google Maps | Otevřít Mapy.cz

Jak se dostat do Brna vlakem nebo autobusem

Do Brna míří řada vlaků ČD a autobusových linek různých dopravců. Vhodný spoj si můžete vyhledat na www.jizdnirady.cz

Jak se dostat na výstaviště?

Městskou hromadnou dopravou

Vstup do areálu výstviště je možný výhradně přes vestibul pavilonu E na Křížkovského ulici. Nejbližší zastávka MHD je Velodrom. Zastavují na ní autobusy linky 84 (ve směru od Mendlova náměstí) a 44 (ve směru k Mendlovu náměstí).

Pokud do Brna přijedete vlakem, máte dvě možnosti, jak se dostat na výstaviště:

  1. Z hlavního nádraží ČD jeďte tramvají č. 1 (směr Bystrc – Ečerova) až do zastávky Výstaviště – hlavní vstup. Poté pokračujte pěšky po ulici Křížkovského až k vstupnímu vestibulu pavilonu E (cca 800m).
  2. Z hlavního nádraží ČD jeďte tramvají č. 1 (směr Bystrc – Ečerova) jen do zastávky Mendlovo náměstí. Na Mendlově náměstí přestupte na autobus linky 84 a pokračujte do zastávky Velodrom, odkud se vraťte cca 100m ke vstupnímu vestibulu pavilonu E.

Stejným způsobem se na výstaviště dostat využít i v případě, kdy do Brna přijedete autobusem na autobusové nádraží u hotelu Grand. Leží v těsné blízkosti železničního nádraží a stačí, když projdete podchodem na zastávku tramvají.

Pokud přijedete na Ústřední autobusové nádraží Zvonařka, doporučujeme Vám projít nákupní galerií Vaňkovka směrem k hlavnímu nádraží (cca 7 minut chůze) a odtud pokračovat tramvají a případně autobusem (jak bylo popsáno výše).

Informace o cenách jízdného najdete na webu Dopravního podniku města Brna. Odjezdy jednotlivých spojů si můžete vyhledat na webu jizdnirady.cz

Autem

Pro účastníky i prodejce bude otevřena brána č. 4 na ulici Křížkovského (příjezd z ulic Bauerova a Poříčí) v těsném sousedství pavilonu B. Poplatek za parkování je 50 Kč na den.

Počet parkovacích míst přímo v areálu BVV je omezen, v případě zaplnění plochy využijte přilehlé parkovací plochy BVV.

GPS souřadnice pavilonu B jsou 49°11′7.782″N, 16°34′56.729″E

Upozornění: vjezdovou bránu č.4 nelze použít pro pěší vstup.

Pavilon B

Vstup do pavilonu je bezbariérový, mezi jednotlivými stoly bude dostatečná mezera i na projetí invalidního vozíku. Všechny modely budou vystaveny v přízemí pavilonu. Galerie bude prázdná a uzavřena.

Pavilon E (pouze XXL workshopy)

Pavilon E poskytuje komfortní zázemí klimatizovaných konferenčních místností ideálních pro XXL workshopy. Přístup do 1. patra bude zajištěn po schodišti z hlavní vstupní haly, osoby s omezenou pohyblivostí mohou využít výtah.

Ubytování v Brně

Pro účastníky akce je možné ubytování Myslivna ***, Voronež I **** a Voronež II ***.

Hotel Myslivna ***

Hotel Myslivna se nachází cca 5 minut jízdy autem od výstaviště a disponuje vlastním parkovištěm.

Voronež I ****

Hotel Voroněž I se nachází cca 200m od pavilonu B a disponuje vlastním parkovištěm.

Hotel Voronež II ***

Hotel Voroněž II se nachází cca 80m od pavilonu B a disponuje vlastním parkovištěm.

Zajímavosti v Brně a okolí

Zájemci můžou navštívit Technické muzeum v Brně a mnoho krásných historických památek města Brna (hrad Špilberk, katedrálu sv. Petra a Pavla a Kapucínská hrobka). Nedaleko od Brna se rozkládá Slavkovské bojiště, na kterém v roce 1805 proběhla bitva tří císařů. Přibližně 35km od Brna se nachází Letecké muzeum Vyškov.